Türk Sinemasının Usta İsimlerinden 30 Kişiye 8 Ay Boyunca Sinema Eğitimi

Eyüpsultan Film Akademisi başlıyor! Eyüp Belediyesi’nin İstanbul Medya Akademisi iş birliği ile düzenlediği 8 aylık film akademisi için 1-30 Ekim başvuru tarihlerini kaçırmayın!

Başvuru için:

http://kultursanat.eyupsultan.bel.tr/tr/eyupkultursanat/formlar/eyup-film-akademisi-basvuru-formu/3

T.C EYÜPSULTAN BELEDİYESİ
KÜLTÜR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
EYÜPSULTAN FİLM AKADEMİSİ KURSİYER BAŞVURU FORMU

Eyüpsultan Belediyesi Kültür Sanat Merkezleri sanat eğitimlerinde kültürel gelişimi sağlamak ve sanat eğitimlerini destekleyip tamamlamak için seminerler düzenlemektedir. Kursiyer bu seminerlere katılmakla yükümlüdür.

Kursiyerlerin derslere devamlılığı zorunludur. Mazeretsiz olarak 3 kez devamsızlık yapan kursiyerin kaydı silinir.

Kursiyer eğitim gördüğü kültür sanat merkezinde demirbaşına zarar verdiği takdirde, verdiği zararı karşılamakla yükümlüdür.

Kültür sanat merkezlerinin düzenlediği sergilerde kursiyer ürettiği çalışmaları Eyüpsultan Belediyesi Kültür Merkezleri tarafından talep edildiği takdirde sergilemekle yükümlüdür.

Kültür sanat merkezlerinde kursiyer aynı dönem içerisinde sadece bir branşta eğitim almakla birlikte, kontenjan müsait olduğunda ikinci bir branşta eğitim alabilir.

Eyüpsultan Belediyesi, kültür sanat merkezlerinde kursiyerlerin eğitim sırasında çekilmiş görüntülerinin ve ürettikleri eserlerinin fotoğraf, video, kısa film, belgesel, klip ve film vb. kayıtlarını her türlü yayın organında kullanım hakkına sahiptir.

Derslere geç kalmayı alışkanlık haline getiren, dersleri aksatan, genel ahlak kurallarına aykırı davranan kursiyer uyarılacaktır. Uyarıları dikkate almayan kursiyerin kurslarla ilişkisi kesilecektir.

Kültür sanat merkezleri resmi tatillerde kapalı olup, merkezlerin bu tatil günlerinde kursiyeri bilgilendirme zorunluluğu yoktur.

http://kultursanat.eyupsultan.bel.tr/tr/eyupkultursanat/formlar/eyup-film-akademisi-basvuru-formu/3

 

Araç çubuğuna atla
Bitnami