Benden Korkmana Gerek Yok- Desteklerinizi bekliyor

Başlarken:

Hikayeye başlarken, bir kadının çok kısa zamanda ayrılıkla sonuçlanan evliliği ve sonrasında girdiği psikoloji başlangıç noktası oldu. Her gün gördüğümüz, yağında kavrulan, sen-ben gibi bir insanın yaşadığı sorunlardan dolayı psikolojik bir bunalıma girmesi, şimdilik senaryoda tanıştığımız, yakında da filmde karşılaşacağımız Deniz ile benzetiliyor ve en büyük motivasyonlardan biri oluyor.

Hayal meyal:
Sinematografik bir yapıya sahip senaryo uzun yollarda, bu yolun bir noktasında karşımıza çıkan bir yol kenarı otelinde, eski bir benzin istasyonunda ve yaprakları soğuktan dökülmüş ağaçların arasında geçecek.

Recep?

  • Kurgu yapıyor. Yaklaşık 8 senedir YouTube projelerinde, müzik kliplerinde, uzun metraj belgesellerde ve kısa kurmacalarda kurgu yaptı ve yapmakta.
  • İlk kısa filmi Ronaldo’yu geçen sene çekti ve iyi bir festival süreci geçirdi, halen de geçirmekte.


Ekip?

  • Benden Korkmana Gerek Yok’un senaryosu bir ekibin elinden çıktı. @altplatform’dan İdil ve Öykü ile sıkı bir yazım sürecine girdiler ve hatta çıktılar.
  • Ronaldo’nun da görüntü yönetmeni olan Ersin Gök, bu yeni heyecanda da Recep’le beraber olacak. (https://www.ersingok.com/)
  • Cansın projenin yapımclığını yürütecek ve Kısakes’te tanıştığı ve sürecin en başından beri Recep’le olan Berfin de filmin yapım ekibinde olacak.
  • Selim de yine yapım ekibinin bir parçası olacak. (http://surrealland.com/2019/01/03/selim-gunturkun/)
  • Ufuk yardımcı yönetmen olarak boy gösterecek. (Güvercin)

Ekspress Film:
Filme bir mevsim atamamız gerekirse, buna sonbahar deriz. Bu sebeple de mart ayında bu sete girmek için Fongogonun da en hızlı şekilde tamamlanmasını umuyoruz.
Bağış yaptıktan sonra sizi çok bekletmeyeceğiz. Desteğinizin hikayedeki kıymetini sete girdikten bir ay sonra, en geç Nisan ayında görmüş olacaksınız.

Alternatif Destek Hattı:

  • Malum ev ekonomisi filmden anlamıyor bazen, eğer haftayı nasıl tamamlayacağının belli olmadığı bir dönemden geçiyorsan bizi sosyal medya hesaplarında paylaşman da iş görecektir. Desteğin kimden geleceği belli olmaz, Facebooktaki uzaktan akraban Hasan Amca’nın, Instagramdaki artık hiç görüşmediğin lise arkadaşın Berna’nın, hatta belki adını bile duymak istemediğin eski sevgilin Berk’in ”Benden Korkmana Gerek Yok” için hesabında üç beş bir şeyler vardır. Ummadık taş baş yarar ya da damlaya damlaya göl olur.

Katkı sağlamak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://www.fongogo.com/Project/benden-korkmana-gerek-yok

 

Araç çubuğuna atla
Bitnami