AnaSayfa

Marathonism

A short documentary that portraits the diverse cross-continental unique Istanbul Vodafone marathon and unfolds its special moments. Dir. Ahmed Ferchichi & Islam Badr ( co-Director )

Borç

Bir borç ve kayıp bir hamsterla ilgili bir film.  

Bir zamanlar

Bir Zamanlar& Hayatı boyunca emekli olunamayan meslektir hemşirelik. Corona günlerinde emekli olan meslektaşlarının sahada olanlara yaşamlarında ilk defa deneyimledikleri videolarla hemşirelik haftası kutlamasıdır. Corona döneminde emekli olanların sahada bulunanları motive etmek amacı ile hemşirelik haftası kutlamalarıdır. Bazıları yaşamlarında ilk defa video çekimini yaptılar.İletişimlerin hiç olmadığı dönemde yürekten paylaşımlar.

Mandalina

İçine sürüklendiği hayatta varlığını tanımlayamayan bilincimiz, mutluluk yarışına sokulmuştur. Bu çağda bir genç organik mandalinayla karşılaşır. Ama çekirdeklere alışık değildir. Mutluluk oyunu işlemez çünkü çözmesi gereken sorunlar bunlar değildir.  

Through Window

Sİnopsis: “Through Window” gündelik yaşamın akışına salgın günlerinde deneysel bir bakış açısı ile bakmaktadır. Credits: Yönetmen – Mert Güncüer Kurgu&Müzik – Mert Güncüer Sinematografi – Mert Güncüer – Deniz Göçmen

Tablo (The Painting)

Mülteci bir kadının tablosundaki kurşun deliğinden bakarak eski güzel anılarını görmeye başlaması.

Kaçış

İçinde bulunduğu hapisten kaçmaya çalışan bir adamın kısacık öyküsü…

Nereye Gittiklerini Söylemediler

Toplumsal normları devam ettirme çabası. Zamanı meşrulaştırarak bir aile kurma ve yeni Doğan çocukla birlikte monoton ve stabil aile hayatından kurtulma arzusu. Ve yalnız anne babanın trajedisiyle, bu anne baba arasında kalmış çocuğun umutsuzluğu.
Araç çubuğuna atla
Bitnami