Altın Ormana Dönüş filmi Fongogoda desteklerinizi bekliyor

Büyülü gerçekçi bir drama olan Altın Ormana Dönüş kısa filminin set ekibinin emeklerinin karşılanması için fon oluşturabilmek istiyoruz.

DestekVermek için linkte tıklayınız

 https://www.fongogo.com/Project/altin-ormana-donus

Proje Hakkında

Altın Ormana Dönüş drama türünde büyülü gerçekçi bir kısa film projesidir. Altın Ormana Dönüş baba oğul çatışmasını ve aslında ailelerimizi ne kadar az tanıdığımızı vurgularken bilinç, bilinçaltı ve vicdan kavramlarını sorguluyor. Otoritenin vicdanıyla hesaplaşmasını bir çocuğun büyülü dünyasından ele alan Altın Ormana Dönüş’de görsel referansları oluştururan Klimt’in tablolarına Chopin’in Nocturne’leri eşlik ediyor.

Sinopsis

Avcılık yapan babası İbrahim’le (40) bir kasabada yaşayan Reha’nın (12) doğayla sıra dışı bir ilişkisi vardır. Ormanda geçirdiği günlerden birinde mantar toplarken geyik cini Buka ile karşılaşır. Buka ona Ateş Ağacı’nın sırrından bahseder. Buka’nın ona verdiği bu sır ile yaşamı değişecektir.

Desteğiniz bizim için neden önemli?

Ekibimizin yukarıda yer alan anahtar isimleri projemize yaratıcılıkları ve mesleki birikimleriyle destek vermektedirler. Teknik ekipman, post prodüksiyon, konaklama, ulaşım gibi giderler için kurumsal destekler ve bireysel kaynaklar kullanılacak olup, projemize yapacağınız katkılar öncelikli olarak set emekçisi arkadaşlarımızın kaşeleri için kullanılacaktır. Her ne kadar projemiz ölçeğinde reklam kaşelerini karşılamak mümkün olmasa da, teşekkür İle emek ödenmeyeceğinden desteklerinizle oluşacak bütçeyi bu yönde değerlendireceğiz. Bu yüzden 10.000 liralık bir finansman oluşturabilmeyi umuyoruz. 
Her destek türü öykünün esin kaynaklarıyla isimlendirildi. Size en uygununu seçin! 🙂

Hedef

Bir yola çıkıyoruz. Hedefimiz daha önce yaptıklarımızdan daha iyisini üretmek, prestijli festivallere katılmak ve daha çok izleyiciye ulaşmak. Film yapmak kadar filmin izleyicisiyle buluşmasının öneminin de farkındayız. Ulusal ve uluslararası festival sürecinde sizleri bilgilendirmeye ve heyecanımızı paylaşmaya devam edeceğiz.

Sizin de sosyal medya hesaplarınızdan sayfamızı paylaşarak bize destek olmanız çok değerli. Lütfen paylaşmaktan çekinmeyiniz. 

DestekVermek için linkte tıklayınız

 https://www.fongogo.com/Project/altin-ormana-donus

Merve ŞENGÜL

0532 264 92 04

MOOD VİDEO

https://vimeo.com/308264169

şifre : GoldenForest

MEKANLAR

https://vimeo.com/314281638

FONGOGO

https://www.fongogo.com/Project/altin-ormana-donus

Araç çubuğuna atla
Bitnami